Як відкрити магазин second hand?

Багато хто в наш час замислюється про те, щоб відкрити магазин секонд-хенду. Причому це може бути як основною справою, так і додатковим джерелом доходу. Створити такий бізнес - досить просто і величезних витрат від вас не буде потрібно. Сума, яка потрібна для відкриття магазину - від 500 до 5 тис. доларів. Ціна залежить від формату торгівлі, асортименту, вибору торгової точки. Ви можете організувати ринкову або вуличну торгівлю. У цьому випадку витрати будуть мнімальними. Для відкриття свого магазину потрібно близько $ 5 тисяч.

Магазин second hand: асортимент

Щоб залучити якомога більшу кількість покупців, запропонуйте їм широкий асортимент продукції. Це не тільки одяг, взуття та аксесуари секонд-хенд, а й іграшки, побутові речі, меблі та інші категорії.

Вибір приміщення для магазину секонд-хенду

Виходячи з того, яку кількість товару ви будете продавати і його категорій визначте площу потрібного приміщення. Безумовно, чим більша - тим дорожче обійдеться оренда приміщення. Але в цілому площа не повинна бути менше 40 кв. м.

Необхідно поділити зони в магазині на чоловічу, жіночу та дитячу. Окремо варто виділити зони для інших категорій товарів. Купіть торгове обладнання - вішалки, дзеркала, стелажі. Продумайте, де буде знаходитися примірочна. Також потрібно місце для передпродажної підготовки та зберігання товару.

Де купити секонд-хенд?

Вибір постачальника - дуже відповідальне завдання. Найкраще, якщо ви будете постійно купувати товар у одного і того ж постачальника. Ставши постійним клієнтів, ви отримаєте знижки і бонуси. Крім того, не виникне неприємних сюрпризів на кшталт партії неякісного товару. Приблизна кількість товару, необхідного для здійснення продажів протягом місяця - 1 тонна. У процесі торгівлі ви зможете визначити ті речі, які найбільш популярні у покупців і зробити дозамовлення.

Для того, щоб оцінити вигоду, яку можна отримати від продажу одягу, варто врахувати сезонність, ступінь зносу, актуальність, колір і інші чинники. На деякі речі можна зробити націнку 250-300%.

Купити секонд-хенд оптом ви можете в інтернет-магазині "L=Тех". Ми співпрацюємо як з дрібнооптовими, так і з крупнооптовими покупцями. Доставка товарів здійснюється по всій Україні зручним для вас способом.