Брендовий сток оптом: модно і прибутково

Усе більша кількість людей одягається на стоках. Причин цьому кілька - економія, якість, а ще - саме на стоці можна купити оригінальний брендовий одяг абсолютно недорого! Як можна втрачати таку можливість? Виходячи з величезного попиту, багато хто замислюється над тим, де купити брендовий сток оптом, щоб розпочати успішний бізнес?

Що таке сток?

Значення самого слова «сток» (з англ. Stock) - запас, зберігати на складі. Тобто сток - це залишки товарних позицій. Продаж стокоих товарів дозволяє позбавлятися від значних запасів одягу з минулих колекцій. Перші стоки з'явилися декілька десятиліть тому, коли в одному із торгових центрів вирішили справлятися з такими залишками, виділивши для цього спеціальний магазин. Ідея прижилася і в результаті стокові магазини відкривалися по всьому світу. Покупців було безліч, адже купити одяг в стоці означало купити якісну брендову річ за дуже низькою ціною. У США сток навіть конкурує з обсягами продажів нових колекцій.

В Україні продаж сток з Європи також дуже популярний. Люди купують речі в стоці через величезні знижки - 70-80%. Сучасний стоковий одяг популярний як серед молоді, так і серед зрілих людей як жіночої, так і чоловічої статі.

Види стоку

1. Фабричний сток - це ті речі, які з різних причин не пішли зі складу фабрики. Наприклад, після відшивів партії є залишки тканини, і продати тканину набагато складніше, ніж готові вироби. Саме тому такі вироби реалізуються через продаж в стоках.
2. Сток дилерів - продукція, куплена оптовиками у офіційних виробників, але не продана в повному обсязі.
3. Складський сток - такий сток практично весь упакований, з бирками і без дрібного браку, повністю представлений розмірний ряд.
4. Стоки торгових мереж - в Україну зазвичай надходить цей вид стоку. Це одяг, який не був проданий протягом сезону.

Де купити сток оптом?

Купити сток оптом ви можете в інтернет-магазині "L=Тех". Ми реалізуємо якісну продукцію від провідних постачальників за доступними цінами. Замовляйте брендовий сток оптом і заробляйте прибуток вже зараз!