Продаж секонд хенду: класифікація та види

Продаж секонд хенду на сьогодні є дуже прибутковою та вигідною справою. Однак існують різні види та класифікація речей секонд-хенд, які залежать від їх стану, якості, типу та інших показників. Відповідно це впливає і на вартість стокових речей. Варто зазначити, що кожен постачальник класифікує речі по-своєму, однак існує кілька загальноприйнятих груп, про які ми і поговоримо далі.

Будь-який секонд-хенд поділяється на несортований та сортований. Несортовані речі, або, як їх ще називають, "оригінал" – це речі (взуття, одяг, предмети побутового використання), які здають люди. Такий секонд-хенд зберігається в несортованому вигляді – його ніхто не перебирає та не сортує. Несортований секонд-хенд може бути зібраний двома способами – домашній збір та контейнерна збірка. У першому випадку люди самі здають речі, які для них вже не актуальні, у другому – речі можуть бути зібрані з районів чи у певному спеціалізованому закладі. Стокові речі при цьому проходять обов'язкову обробку – хімічну дезінфекцію і дезінсекцію. Сортований секонд-хенд – це речі, відібрані та посортовані за певною ознакою, про які ми поговоримо нижче.

1. Відповідно до якості секонд-хенд поділяють на Крем, Люкс, Екстра, а також 1-й, 2-й та 3-й сорт. Секонд Люкс, Крем та Екстра – це сучасні та якісні речі в новому або майже новому стані. Переважно це брендова продукція з бірками та цінниками. Тому цінова категорія такого секонду є найвищою.

1-й сорт секонд-хенду – це речі без дефектів, ушкоджень та зносу. Тут можна знайти сучасні та модні речі. Одяг цього сорту є якісним, тому й найбільш затребуваним.

2-й сорт – речі, які мають незначні ушкодження, видимі сліди зносу чи браку, або одяг, який вже не модний.

3-й сорт – це одяг, який не має вигляду, має явний брак та високий рівень зносу. Такий секонд-хенд використовують як технічний текстиль.

2. Також одяг поділяють за гендерними ознаками. Тому виділяють жіночий, чоловічий та дитячий секонд-хенд.

3. Сезонність. Як і будь-які інші речі, секонд-хенд поділяють за сезонами: осінній, весняний, демісезонний, літній та зимовий.

4. Стокові речі поділяють за типами: штани, спідниці, кофти, сукні, сорочки, шорти, куртки, взуття і тому подібне.

Часто можна зустріти різні комбінації одягу, де поєднується сорт, якість та гендерні ознаки. Тому кожен постачальник користується тими чи іншими загальними класифікаціями на свій розсуд. Через це не існує вичерпної класифікації секонд-хенду.

Наша компанія є великим та надійним постачальником якісних товарів секонд-хенд без посередників. У нас Ви можете купити жіночі, чоловічі та дитячі речі дрібним або великим оптом за найнижчими в Україні цінами! Весь наш асортимент – виключно якісний секонд-хенд від європейських постачальників. У нас завжди великий асортимент товарів, який постійно оновлюється. Ми реалізуємо стоковий одяг та взуття оригінал, але за потреби можемо допомогти з підбором потрібного асортименту. Окрім цього, для наших постійних клієнтів діє гнучка цінова політика залежно від обсягів та частоти замовлень.

Купуйте лише якісний секонд-хенд оптом у нас! Для замовлення телефонуйте за контактними номерами, що вказані на сайті.